Rumeli Mutfağı’na Hoşgeldiniz

Amacımız, müşterilerimizin kaliteli, hijyenik, sağlıklı, lezzetli ve ev yemeği tadında yemekler tüketmelerini sağlamak, değişen yemek ihtiyaçlarını takip edip yaratıcı çözümler üreterek, müşteri memnuniyetini arttırmaktır. Kuruluşumuz faaliyeti itibarı ile hızla gelişmekte olan hazır yemek sektöründe, profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerine deneyimli kadrosu ve sistematik çalışma prosedürü ile en iyi hizmeti verebilmek için yüksek standartlardaki üretim ve kalite çizgisini korumak Rumeli Mutfağı Catering’in temel kuralıdır.

foto01

foto01

Toplu yemek üretimi ile Bursa genelindeki şirket, firma ve fabrikalara günlük tabldot yemek servisimizle hizmet vermekteyiz. Günlük kalori ihtiyacınızı dikkate alarak hazırlamış olduğumuz mönüler Rumeli Mutfağı Catering ekibimizin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır. Temel felsefemiz olan hijyenik üretim koşullarında, usta aşçılarımız tarafından hazırlanmış olan tüm yemeklerimizi misafirlerinize ve personelinize gönül ferahlığı ile ikram edebilirsiniz.

ekip

Bu sektördeki en önemli sıkıntılardan biri olan, ilk günkü erişilmez tadı koruyamama ve lezzet monotonluğu gibi olumsuzluklara son noktayı koymuştur. Kaliteden taviz vermeden, Türk mutfağından derlediği ve sürekli yenilediği zengin mönüleri ile dar kalıpların dışına çıkmıştır. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız firmalarımız, en iyi referanslarımızdır.

Referanslarımızdan bizi sorabilir ya da kalitemizi test etmek için bizden yemek talep edebilirsiniz. Hizmet devamlılığı esas alınarak, kurduğumuz müşteri ilişkilerinde iş yerinizin ya da öngörülen bölümün ihtiyacına özel hareket etme kabiliyetimizi her zaman arttırmaktayız.


Kalite Politikamız

• Her zaman en yüksek etik ve profesyonel standartları hedefleriz.
• Tüm ilişkilerimizde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf davranırız.
• Pozitif “YAPABİLİRİZ” tavrı ile mükemmel sonuçlar elde edebiliriz.
• Herkesin içinde var olan girişimci ruhunu teşvik ederiz.
• Doğru şeylerin doğru zaman yapılması sağlamak hususunda kararlıyız.
• Değişiklikten korkmayız ve önceden hesap edilmiş riskleri alırız.


Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasının üzerinde bir firma olmak.

Vizyonumuz

Yemek sektöründe kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.